برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

آموزش نرم افزار Atomistix Toolkit

پژوهشگر گرامی، جهت ثبت درخواست خود مبنی بر آموزش حضوری نرم افزار Atomistix Toolkit فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. متخصصین ما جهت هماهنگی های لازم در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت؛ ما متعهد به برگزاری کلاس های آموزشی با بالاترین کیفیت هستیم.

parsoptics.com

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

parsoptics.com

۱. کلاس آموزشی آنلاین با استفاده از نرم‌افزارهای TeamViewer و Skype انجام می‌شود.

۲. فیلم و متریال آموزشی برای پژوهشگر تهیه و ارسال می‌شود.

۳. هر کلاس آموزشی معادل ۹۰ دقیقه آموزش تخصصی است.

۴. آموزش حضوری در شهر تهران و در محل دفتر گروه صورت می‌پذیرذ.

parsoptics.com

تسهیلات ویژه ParsOptics:

parsoptics

پژوهشگران دانشگاهی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از استاد راهنمای خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ دانشگاه مربوطه تکمیل و ارسال گردد.

parsoptics

پژوهشگران سازمانی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از سازمان / شرکت خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ سازمان مربوطه تکمیل و ارسال گردد.

parsoptics.com

نام و نام خانوادگی *

دانشگاه محل تحصیل *

سطح تحصیلات *

رشته تحصیلی *

نوع درخواست *

پست الکترونیکی *

تلفن تماس *

بارگزاری معرفی‌نامه

Please leave this field empty.

parsoptics.com

parsoptics.com

تعداد بازدید: 247


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics با مدیریت آقای غلامرضا مصلی نژاد عضو رسمی IEEE Photonics Society به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر