برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88016794

سفارش فیلم آموزشی

parsoptics

این بخش به منظور بهره‌گیری پژوهشگران ارجمند به فیلم‌های آموزشی با موضوعات کاملا سفارشی در زمینه نرم‌افزارهای مطرح نظیر لومریکال، کامسول، سیلواکو، سی.اس.تی و … در علوم فوتونیک، اپتوالکترونیک و مخابرات نوری راه‌اندازی شده است. فیلم‌های آموزشی با تمامی جزئیات آموزشی موردنیاز و بالاترین کیفیت صدا و تصویر تهیه و در اختیار پژوهشگران قرار خواهد گرفت. بدین‌منظور می‌بایست از طریق فرم زیر، نرم‌افزار هدف انتخاب و درخواست سفارش یه سایت ارسال گردد. شایان ذکر است که موضوع پس از امکان‌سنجی از طریق ایمیل به اطلاع شما پژوهشگر گرامی خواهد رسید.

parsoptics.com

هدف ParsOptics ایجاد ارتباط حرفه ای، تخصصی و علمی بین صنایع، اساتید، دانشگاه ها، موسسات، مراکز و انجمن هایی است که به نحوی با علوم یاد شده در سطح ملی و بین المللی سروکار دارند. ما تمامی تلاش و اهتمام خود را در جهت پیشبرد برنامه های صحیح پژوهشی، آموزشی و بازآموزی متخصصین و پژوهشگران این علوم قرار خواهیم داد.

parsoptics.com

نام و نام‌خانوادگی *

دانشگاه/پژوهشکده/سازمان *

پست الکترونیکی *

تلفن همراه *

نام نرم‌افزار *

موضوعات موردنیاز آموزشی*

پیوست فایل

Please leave this field empty.

parsoptics.com

تعداد بازدید: 320


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics با مدیریت آقای غلامرضا مصلی نژاد عضو رسمی IEEE Photonics Society به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر