برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

خدمات مشاوره نرم‌افزار شبیه‌سازی

consultation-parsoptics

اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران (ParsOptics) بخش مشاوره نرم‌افزارهای شبیه سازی را به منظور رشد و گسترش، توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های مربوط به علوم فوتونیک، اپتوالکترونیک و پلاسمونیک راه اندازی نموده است.

هدف ParsOptics ایجاد ارتباط حرفه ای، تخصصی و علمی بین صنایع، اساتید، دانشگاه ها، موسسات، مراکز و انجمن هایی است که به نحوی با علوم یاد شده در سطح ملی و بین المللی سروکار دارند. ما تمامی تلاش و اهتمام خود را در جهت پیشبرد برنامه های صحیح پژوهشی، آموزشی و بازآموزی متخصصین و پژوهشگران این علوم قرار خواهیم داد.

گروه تخصصی  ParsOptics با کادری مجرب در حیطه طراحی، ساخت، شبیه سازی و بهینه سازی ادوات فوتونیک، اپتوالکترونیک و پلاسمونیک، تمامی درخواست های مشاوره شما عزیزان را از طریق فرم زیر بررسی کرده و بهترین راهکارها را در زمینه آن مهم در اختیار شما قرار خواهد داد. لازم به ذکر است که ParsOptics ضمن احترام به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود، به حفاظت از اطلاعات شخصی ایشان پایبند است.

تسهیلات ویژه ParsOptics:

  • پژوهشگران دانشگاهی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از استاد راهنمای خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ دانشگاه مربوطه تکمیل و ارسال گردد.
  • پژوهشگران سازمانی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از سازمان / شرکت خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ سازمان مربوطه تکمیل و ارسال گردد.

نام و نام‌خانوادگی *

دانشگاه/پژوهشکده/سازمان *

پست الکترونیکی *

تلفن تماس *

مرتبه علمی *

نوع مشاوره/خدمت*

معرفی‌نامه *

توضیحات *

پیوست فایل

بارگذاری معرفی‌نامه

تعداد بازدید: 1935

 


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر