برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۵۶۲۷۲۱

مرکز خدمات مشاوره علمی

consultation-parsoptics

parsoptics

اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران (ParsOptics) بخش مشاوره علمی را به منظور رشد و گسترش، توسعه کمی و کیفی نیروهای متخصص و بهبود بخشیدن به امور آموزشی و پژوهشی در زمینه های مربوط به علوم فوتونیک، اپتوالکترونیک و پلاسمونیک راه اندازی نموده است.

 

هدف ParsOptics ایجاد ارتباط حرفه ای، تخصصی و علمی بین صنایع، اساتید، دانشگاه ها، موسسات، مراکز و انجمن هایی است که به نحوی با علوم یاد شده در سطح ملی و بین المللی سروکار دارند. ما تمامی تلاش و اهتمام خود را در جهت پیشبرد برنامه های صحیح پژوهشی، آموزشی و بازآموزی متخصصین و پژوهشگران این علوم قرار خواهیم داد.

 

گروه تخصصی  ParsOptics با کادری مجرب در حیطه طراحی، ساخت، شبیه سازی و بهینه سازی ادوات فوتونیک، اپتوالکترونیک و پلاسمونیک، تمامی درخواست های مشاوره شما عزیزان را از طریق فرم زیر بررسی کرده و بهترین راهکارها را در زمینه آن مهم در اختیار شما قرار خواهد داد. لازم به ذکر است که ParsOptics ضمن احترام به حریم شخصی مشتریان و بازدید کنندگان خود، به حفاظت از اطلاعات شخصی ایشان پایبند است.

 

تسهیلات ویژه ParsOptics:

parsoptics

پژوهشگران دانشگاهی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از استاد راهنمای خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ دانشگاه مربوطه تکمیل و ارسال گردد.

parsoptics

پژوهشگران سازمانی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از سازمان / شرکت خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ سازمان مربوطه تکمیل و ارسال گردد.

parsoptics.com

نام و نام‌خانوادگی *

دانشگاه/پژوهشکده/سازمان *

پست الکترونیکی *

تلفن تماس *

مرتبه علمی *

رشته تحصیلی *

نوع مشاوره/خدمت*

معرفی‌نامه *

موضوع مشاوره *

توضیحات *

پیوست فایل

بارگذاری معرفی‌نامه

Please leave this field empty.

parsoptics.com

تعداد بازدید: 1073


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics با مدیریت آقای غلامرضا مصلی نژاد عضو رسمی IEEE Photonics Society به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده لیزر و اپتیک سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر