برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

درباره ما

 

 

گروه تخصصی ParsOptics فعالیت خود را باهدف ترویج توسعه پایدار از طریق فن‌آوری‌های نوین نوری، خدمت‌رسانی به صنایع، دانشگاه‌ها، پژوهشگران و مراکز علمی-تحقیقاتی حوزه اپتیک و لیزر، اپتوالکترونیک، فوتونیک، نانوالکترونیک، پلاسمونیک و مخابرات نوری با تأمین نرم‌افزارهای تخصصی صنعتی، برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی، خدمات آزمایشگاهی، مشاوره و انجام پروژه‌های صنعتی در سال ۱۳۸۸ آغاز کرد.

گروه تخصصی ParsOptics در طول سال‌های فعالیت خود به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک، علاوه بر برگزاری بیش از ۷۰ دوره آموزشی موفق در دانشگاه‌ها، بسیاری از صنایع و پژوهشگاه‌های داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است.

این گروه دارای تیمی کاملاً متخصص و پویا در زمینه انجام پروژه‌های صنعتی شبیه‌سازی نروی با آخرین فناوری‌های روز دنیا است. در راستای تحقق اهداف، گروه تخصصی ParsOptics آمادگی خود را برای همکاری با صنایع، مراکز آموزشی و آزمایشگاهی معتبر سراسر کشور اعلام می‌دارد. خدمات گروه صرفا به جامعه علمی کشور جمهوری اسلامی ایران تعلق دارد.

گروه تخصصی ParsOptics همراهی شما پژوهشگران محترم را ارج نهاده و با آغوش باز از انتقادات و پیشنهاد‌ات شما عزیزان استقبال می‌کند. شایان ذکر است که مطالب و نظرات شما همراهان کاملاً محرمانه تلقی شده و فقط در مسیر توسعه آموزشی و علمی این مرجع بهره‌برداری می‌شود. امیدواریم بتوانیم قدمی هرچند کوتاه در مسیر رشد و تعالی علمی میهن اسلامی برداریم.

 ردیف  موضوع  مستند
 ۱  مجوزهای فعالیت و همکاری‌ها  دریافت
 ۲ امکانات و توانمندی‌ها  دریافت
 ۳  سوابق آموزشی  دریافت
 ۴  سوابق تجهیز آزمایشگاهی  دریافت
 ۵  دستاوردهای علمی-تحقیقاتی  دریافت

گواهینامه‌ها و تاییدیه‌ها:


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر