برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

آموزش نرم افزار آرسافت فوتونیک

 

پژوهشگر گرامی، جهت ثبت درخواست خود مبنی بر آموزش نرم افزار آرسافت فوتونیک فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایید. متخصصین ما جهت هماهنگی های لازم در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت؛ ما متعهد به برگزاری کلاس های آموزشی با بالاترین کیفیت هستیم.

لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. کلاس آموزشی آنلاین با استفاده از نرم‌افزارهای ریموت انجام می‌شود.
  2. فیلم و متریال آموزشی برای پژوهشگر تهیه و ارسال می‌شود.
  3. هر کلاس آموزشی معادل ۹۰ دقیقه آموزش تخصصی است.
  4. امکان درخواست آموزش حضوری در شهر تهران وجود دارد.

تسهیلات ویژه ParsOptics:

  • پژوهشگران دانشگاهی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از استاد راهنمای خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ دانشگاه مربوطه تکمیل و ارسال گردد.
  • پژوهشگران سازمانی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از سازمان / شرکت خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ سازمان مربوطه تکمیل و ارسال گردد.

نام و نام خانوادگی *

دانشگاه محل تحصیل *

سطح تحصیلات *

رشته تحصیلی *

نوع درخواست *

پست الکترونیکی *

تلفن تماس *

بارگزاری معرفی‌نامه

تعداد بازدید: 343


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر