برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

فیلم آموزشی نرم‌افزار OpticStudio ویرایش زمستان ۱۳۹۶

منتشر شده در: ۱۱ آذر ۹۶
توسط: مهدیار
دسته: آموزش

گروه تخصصی ParsOptics به زودی دوره‌ها و فیلم‌های آموزشی نرم‌افزار طراحی اپتیکی زیمکس OpticStudio نسخه ۱۶، ۱۶.۵ و ۱۷ را با محوریت سیستم‌های NonImaging Optics – Illumination برگزار و ارائه می‌نماید. پژوهشگران شرکت‌کننده در دوره‌ به صورت مستقل با نرم‌افزار OpticStudio کار خواهند کرد.

در این بخش از سایت، آموزش تخصصی مدل‌سازی سیستم‌های اپتیکی، Illumination و لیزری با نرم‌افزار طراحی اپتیکی پیشرو و شناخته شده زیمکس OpticStudio پریمیوم توسط مجرب‌ترین استاد طراحی اپتیکی کشور ارائه خواهد شد.

آنالیز، بهینه‌سازی، بررسی تلورانس با نرم‌افزار زیمکس، شما را به سوی مهندسی اپتیک آینده هدایت خواهد کرد. طراحی و شبیه‌سازی در این نرم‌افزار عملکرد سیستم‌های اپتیکی شما را بهبود خواهد بخشید و زمان و هزینه تولید را کاهش خواهد داد.

با قابلیت‌های جدید زیمکس ایده‌هایتان را عملی کنید، نسخه‌های جدید این نرم‌افزار شامل مجموعه ابزارهای صنعتی و جامع طراحی، شبیه‌سازی و تجزیه و تحلیل سیستم‌های نوری است. به صورت خودکار، عملکرد طراحی را بر اساس پارامترهای مورد نظر خود بهبود دهید تا با حذف آزمون‌های دستی در تکرارهای طراحی، زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید. ابزارهای پیشرفته این نسخه‌ها به شما مهندسان اپتیک کمک می‌کنند تا محدودیت‌های تولید و مونتاژ را در طراحی در نظر بگیرید و از صحت‌سنجی مدل خود و بهره‌وری تولید اطمینان حاصل نمایید.

ویژگی‌های OpticStudio موجب راحتی کار شما در طراحی می شود. در این نسخه‌ها سرعت محاسبات و ردیابی پرتو غیرترتیبی افزایش قابل توجهی یافته است. اصلاح مشخصه‌های سیستم، مشاهده آنی نتایج حاصله و همچنین بهینه‌سازی و بررسی تلورانس سریع سیستم‌ها از امکانات فوق‌العاده این نرم‌افزار است. فایل‌های CAD به راحتی می‌توانند در سیستم نوری غیرترتیبی فراخوانی یا استخراج شوند. کاتالوگ‌های تجاری را می‌توان جایگزین المان‌های مرسوم کرد؛ این مشخصه می‌تواند هزینه طراحی نهایی را با حذف سفارشات جدید ساخت کاهش دهد. سیستم بهینه‌سازی MTF، با استفاده از بهینه‌سازی کنتراست، ۳۰ برابر سریع‌تر شده است؛ این ویژگی نوآورانه و جدید از روش Moore-Elliott در زیمکس استفاده می‌کند.

مجموعه شماره ۱:

به زودی….

 

برای دسترسی به آموزش های رایگان این نرم افزار به کانال رسمی ما در سایت آپارات مراجعه فرمایید.

 

 تعداد بازدید: 167


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت اپتیک، فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و تربیت دبیر شهید رجائی است.

اطلاعات بیشتر