برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

کتاب نویز در مخابرات نوری و سیستم‌های فوتونیکی ویرایش ۲۰۱۷

منتشر شده در: ۲۱ اردیبهشت ۹۶
توسط: مهدیار
دسته: منابع تخصصی لاتین

نویز در مخابرات نوری و سیستم‌های فوتونیکی

ناشر: CRC Press | سال: ۲۰۱۷ | فرمت: PDF | تعداد صفحه: ۴۷۴ | حجم: ۴۷.۰۶ مگابایت

به دلیل وجود نویزهای متعدد در سیستم های نوری، انتقال اطلاعات بر بستر فیبرهای نوری نیازمند درجه بالایی از یکپارچگی سیگنال است. روش‌های مناسب و تکنیک‌های ارزیابی نویز در دستیابی به سیستم‌های با کارایی بالا بسیار حائز اهمیت هستند.

این کتاب یک درک اساسی از فرآیند تولید نویز در مخابرات نوری و سیگنال‌های فوتونیکی ارائه می‌دهد. همچنین، کتاب پیش رو به بحث و برررسی تکنیک‌های ارزیابی نویز در سیستم‌های مخابرات نوری خصوصا سیستم‌های نوری دیجیتال و کارایی سیستم‌های انتقال و آثار نویز در سیستم‌های پردازش فوتونیکی می‌پردازد.

مطالعه کتاب نویز در مخابرات نوری و سیستم‌های فوتونیکی به پژوهشگران، مهندسان و دانشجویان تحصیلات تکمیلی رشته‌های مخابرات نوری، فوتونیک، اپتوالکترونیک و نیمه‌هادی توصیه می‌شود.

دریافت کتاب

رمز فایل فشرده: parsoptics.com

تعداد دریافت: 194

تعداد بازدید: 285


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر