برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

کتاب مدل‌سازی اندام‌ها، بافت‌ها و سلول‌ها با نرم‌افزار کامسول و متلب ویرایش ۲۰۱۷

منتشر شده در: ۵ آذر ۹۶
توسط: مهدیار
دسته: منابع تخصصی لاتین

مدل‌سازی اندام‌ها، بافت‌ها و سلول‌ها با نرم‌افزار کامسول و متلب

ناشر: Springer | سال: ۲۰۱۷ | فرمت: PDF | تعداد صفحه: ۵۰۳ | حجم: ۹.۲۶ مگابایت

کتاب مدل‌سازی اندام‌ها، بافت‌ها و سلول‌ها با نرم‌افزار کامسول و متلب به بررسی تئوری و عملی مدل‌سازی محاسباتی در رشته مهندسی پزشکی می‌پردازد. مواردی که در کتاب به آن‌ها پرداخته شده است شامل شبیه‌سازی الکتریکی اعصاب و بافت قلب، تحویل دارو با قابلیت ایمپلنت، درمان سرطان، بیومکانیک، دینامیک قلب و عروق و مدل‌سازی برهمکنش ساختارهای مایع در اندام‌ها، بافت‌ها و سلول‌ها است.

کتاب با استفاده از نرم‌افزارهای محاسبات عددی COMSOL MultiPhysics و MATLAB به بررسی اصول موردنیاز مدل‌سازی و شبیه‌سازی ابزارهای پزشکی پرداخته است. مطالعه این کتاب به محققین صنعت ابزارآلات پزشکی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی توصیه می‌شود.

دریافت کتاب

رمز فایل فشرده: parsoptics.com

تعداد دریافت: 142

تعداد بازدید: 212


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت اپتیک، فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و تربیت دبیر شهید رجائی است.

اطلاعات بیشتر