برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88016794

کتاب فوق‌العاده مرجع CRC ویرایش 95 و 96 سال 2016

منتشر شده در: ۲۲ مهر ۹۵
توسط: مهدیار
دسته: آموزش

parsoptics.com

parsoptics.com
(Handbook of Chemistry and Physics (95th and 96th Editions

Publisher: CRC Press 2014 – 2016 | 2666 – 3020 Pages | PDF | 38 – 116 MB

parsoics.com

با بیش از 7 سال افتخار در ارائه خدمت به جامعه علمی کشور، ویرایش‌های بروز رسانی شده 96 و 95 کتاب مرجع CRC با هدف رشد و پیشرفت علمی کشور شامل انواع ذرات اتمی و مواد اعم از نوری، ارگانیک و … به عموم علاقمندان عزیز معرفی می‌شود. این کار ارزشمند همچنان به عنوان در دسترس‌ترین و معتبرترین مرجع علمی در جهان محسوب می‌گردد. در حال حاضر این کتاب یک منبع معتبر متشکل از جداول داده‌ها و توصیه‌های بین‌المللی امروزی در نام‌گذاری، نمادها و واحدها است. کاربرد این کتاب تنها به حوزه علوم فیزیک محدود نمی‌شود بلکه حوزه‌های علوم فوتونیک، اپتوالکترونیک، پلاسمونیک، زیست‌شناسی، زمین‌شناسی و علوم زیست‌محیطی را نیز در بر می‌گیرد.

parsoptics.com

ویرایش 96 این کتاب شامل 18 جدول جدید و بروز رسانی های عمده و گسترش‌یافته است. مجموعه جدید، دستاوردهای برخی از چهره‌های بزرگ تاریخ جهان در شیمی و فیزیک را که با نسخه 94 آغاز شد، ارائه می‌دهد. این مجموعه با این ویرایش ادامه یافته است و بر روی دستاوردهای لورد کلوین، مایکل فارادی، جان دالتون و رابرت بویل متمرکز شده است. ویرایش 95 کتاب نیز برروی دستاوردهای گالیله، جیمز کلرک ماکسول، ماری کوری و لینوس کارل پاولینگ متمرکز شده است. همچنین، این مجموعه زندگینامه، دستاوردهای مهم و نقل‌قول‌های قابل‌توجه هر یک از شیمیدانان و فیزیکدانان یادشده را نیز ارائه نموده است. شایان ذکر است که هر ویرایش از کتاب مرجع CRC به دو شیمیدان و دو فیزیکدان می‌پردازد.

parsoptics.com

گروه تخصصی ParsOptics با بیش از 6 سال سابقه مفید امیدوار است که بتواند آگاهی شما پژوهشگر گرامی را درخصوص ارتباط فن‌آوری‌های نور با ترویج توسعه پایدار و ارائه راه‌حل‌های قابل‌اطمینان برای نیازهای اساسی زندگی انسان بالا ببرد. علاوه بر این، به منظور گسترش زمینه‌های تحقیقاتی جدید، امیدوار است که محتوای منتشر شده ما الهام‌بخش پیشرفت بیشتر شما بر اساس دستاوردهایی که تاکنون بدست آمده است باشد.

parsoptics.com
parsoptics.com

دریافت ویرایش 96 کتاب

دریافت ویرایش 95 کتاب

پارس اپتیک
رمز فایل فشرده: parsoptics.com
parsoptics
parsoptics.com

تعداد دریافت ویرایش 96: 140

تعداد دریافت ویرایش 95: 50

تعداد بازدید: 265


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics با مدیریت آقای غلامرضا مصلی نژاد عضو رسمی IEEE Photonics Society به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر