برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

نرم افزار CODE V طراحی صنعتی ادوات اپتیکی ویرایش ۱۱

منتشر شده در: ۱۷ مرداد ۹۶
توسط: مهدیار
دسته: نرم افزار

نرم افزار CODE V نرم افزاری صنعتی و مطمئن در حوزه طراحی اپتیکی محسوب میشود. با استفاده از این نرم افزار طراحی و شبیه سازی ابزارهای اپتیکی با بالاترین کیفیت در کمترین زمان امکان پذیر خواهد بود. این نرم افزار به روند تولید ابزارهای اپتیکی سرعت میبخشد و در این روند بسیار مقرون به صرفه است.

این نرم افزار از ابزارهای صنعتی فوق العاده پیشرفته تجزیه و تحلیل، بهینه سازی، سیستم های اپتیکی تشکیل تصویر، کنترل خطا در تصاویر و ابزارهای فوتونیکی در فضای آزاد پشتیبانی میکند.

نرم افزار CODE V توسط اولین مرجع تخصصی فوتونیک و اپتوالکترونیک در ایران برای ویندوز ۳۲ بیتی ۷ تهیه شده است و به رایگان در اختیار جامعه علمی کشور قرار میگیرد. محیط گرافیکی و روند انجام بهینه سازی ابزارهای اپتیکی در این نرم افزار به صورت زیر میباشد. شایان ذکر است که روش نصب به صورت فیلم اموزشی تهیه و در مجموعه قرار داده شده است.

CODE V_ParsOptics

 

 

تعداد بازدید: 352


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics با مدیریت آقای غلامرضا مصلی نژاد عضو رسمی IEEE Photonics Society به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر