برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

برگزاری ۶ کارگاه‌ آموزش تخصصی نانوفوتونیک در ICOP 2017

منتشر شده در: ۴ دی ۹۵
توسط: مهدیار
دسته: اخبار

برگزاری کارگاه‌های آموزشی نانوفوتونیک در بیست و سومین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و نهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران

بدین‌وسیله به اطلاع می‌رساند ۶ کارگاه آموزشی با عناوین “شبیه‌سازی نوری ادوات اپتیک، نانواپتوالکترونیک و نانوفوتونیک با نرم‌افزارهای لومریکال، کامسول، آرسافت، زیمکس، سیلواکو و CST Studio” توسط گروه تخصصی ParsOptics و در حاشیه بیست و سومین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و نهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران در محل دانشگاه تربیت مدرس برگزار می‌گردد. علاقمندان جهت ثبت‌نام می‌توانند به پایگاه اطلاع‌رسانی بیست و سومین کنفرانس اپتیک و فوتونیک ایران و نهمین کنفرانس مهندسی و فناوری فوتونیک ایران مراجعه نمایند.

جهت ثبت نام به پایگاه اینترنتی کنفرانس مراجعه فرمایید.

تعداد بازدید: 207


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت اپتیک، فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی و تربیت دبیر شهید رجائی است.

اطلاعات بیشتر