برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

کارگاه آموزشی نرم‌افزار لومریکال دانشگاه خواجه‌نصیر – آبان‌ماه ۱۳۹۵

منتشر شده در: ۱۵ آبان ۹۵
توسط: مهدیار
دسته: اخبار

بیست و چهارمین کارگاه آموزشی لومریکال در دانشگاه صنعتی خواجه نصیر

گروه تخصصی ParsOptics با همکاری IEEE شاخه ایران دانشگاه صنعتی خواجه نصیر بیست و چهارمین کارگاه آموزشی لومریکال را در دانشکده برق این دانشگاه و در تاریخ ۲۰ آبان ۱۳۹۵ برگزار می‌کند. این دوره آموزشی با ارائه فیلم کارگاه، نرم‌افزار و گواهی بین‌المللی IEEE بخش ایران همراه خواهد بود.

 

شاخه دانشجویی IEEE دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی یک گروه پیشرو برای بهبود، ساماندهی، هدایت و ترویج فعالیت‌های نرم‌افزاری دانش‌بنیان و حرفه‌ای در زمینه مهندسی برق و کامپیوتر است. هدف اصلی توزیع و ترویج دانش نظری و صنعتی مهندسی برق در دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی برای همه دانشجویان است به‌طوری‌که دانشجویان این دانشگاه از لحاظ علم مهندسی و نرم‌افزارهای صنعتی پیشرفت و توانایی هرچه بیشتری داشته باشند تا راحت‌تر بتوانند وارد صنعت و بازار کار شوند.

photo_2016-10-27_11-19-38

هزینه: برای دانشجویان خواجه نصیرالدین طوسی ۱،۱۰۰،۰۰۰ ریال، برای دانشجویان غیر خواجه نصیری ۲۰% به مبلغ افزوده می شود و برای متقاضیان عادی ۱،۵۰۰،۰۰۰ ریال، اعضایIEEE  با ۲۰% تخفیف.

 

مکان: بزرگراه رسالت، جنوب شرقی پل سیدخندان، کوچه شهید باقری، دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی خواجه‌نصیرالدین طوسی.

 

توجه: هزینه در نظر گرفته‌شده با تخفیف از سوی دانشکده مهندسی برق و شاخه IEEEاست و در قیاس با کارگاه‌های مشابه از کیفیت بسیار بالاتر و هزینه به‌مراتب کمتری برخوردار است.

 

 توجه: در انتهای دوره برای افرادی که غیبت نداشته باشند و در آزمون نهایی نمره بالای ۱۴ (از ۲۰) را کسب کنند گواهینامه پایان دوره از سوی شاخه IEEE دانشگاه صادر خواهد شد.

 

 توجه: در همه دوره‌های آموزشی، فیلم ضبط‌شده جلسات پس از پایان دوره آموزشی به شرکت‌کنندگان ارائه خواهد شد، که برای مراجعات بعدی مرجع بسیار سودمندی خواهد بود.

 

  توجه: همراه داشتن لپتاپ و شارژر آن در کارگاه الزامی است.

جهت ثبت نام به این پیوند مراجعه فرمایید.

تعداد بازدید: 178


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر