برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88016794

کارگاه آموزشی ۲ روزه لومریکال دانشگاه تبریز – آذرماه ۱۳۹۵

منتشر شده در: ۱۷ آذر ۹۵
توسط: مهدیار
دسته: اخبار

parsoptics.com

parsoptics

بیست و دومین کارگاه آموزشی مقدماتی و پیشرفته نرم‌افزار لومریکال توسط پژوهشکده فیزیک و ستاره‌شناسی دانشگاه تبریز با همکاری گروه تخصصی ParsOptics با بیش از ۷ سال سابقه در برگزاری دوره‌های آموزشی در حوزه اپتیک، نانوفوتونیک و مخابرات نوری ویژه پژوهشگران استان آذربایجان شرقی و استان‌های همجوار برگزار شد.

parsoptics.com

این کارگاه آموزشی در دو روز در بسترهای آموزش تخصصی مقدماتی و پیشرفته در تاریخ‌های ۱۶ و ۱۷ آذرماه ۱۳۹۵ برگزار گردید. همچنین متریال ویژه، نرم‌افزار و فیلم آموزشی اختصاصی به همراه مدرک شرکت در کارگاه توسط پژوهشکده فیزیک و ستاره‌شناسی دانشگاه تبریز به تمامی شرکت‌کنندگان گرامی اعطا شد. شایان ذکر است که تدریس توسط مهندس غلامرضا مصلی نژاد عضو رسمی IEEE Photonics Society صورت پذیرفت.

parsoptics.com

لطفا جهت کسب اطلاعات تکمیلی راجع به سایر دوره‌ها و آموزش‌های شبیه‌سازی دانشگاه تبریز به پایگاه اینترنتی پژوهشکده فیزیک و ستاره‌شناسی دانشگاه تبریز به آدرس riapa.tabrizu.ac.ir مراجعه فرمایید.

soptics.com
soptics.com

soptics.com
soptics.com
parsoptics
soptics.com

تعداد بازدید: 1891


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics با مدیریت آقای غلامرضا مصلی نژاد عضو رسمی IEEE Photonics Society به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر