برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

021-88221844

آموزش نرم افزار AMPS-1D

 

AMPS-1D

AMPS مخفف “تحلیل ساختارهای میکروالکترونیکی و فوتونیکی” می باشد. که این نرم افزار یک ابزار شبیه سازی کامپیوتری بسیار کلی و همه کاره برای تجزیه و تحلیل دستگاه های فیزیکی و مهندسی است. کد یک بعدی به معنای یک بعدی بودن این نرم افزار از جهت رسم نمودار است. که قابل انطباق با هر نوع دستگاه با دو پایانه می‌باشد. این نرم افزارمی تواند برای دیود، سنسور، عکس دیود، و تجزیه و تحلیل دستگاه های فتوولتائیک مورد استفاده قرار گیرد.
AMPS توسط پروفسور استفان فوناش و تعدادی از پژوهشگران پسادکتری در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا تحت حمایت موسسه تحقیقات برق توسعه یافته بود و در ابتدا برای سیستم عامل های لینوکس و DOS/2 مورداستفاده می‌گرفت. ولی اکنون با نرم افزارهای شبیه سازی ویندوز بر روی اکثر سیستم عامل ها قابل اجرا می باشد.

خصوصیات AMPS-1D:
این افزاره قابلیت نمایش منحنی ولتاژ-جریان تحت نور و بدون نور و همچنین تولید بازده کوانتومی برای سلول های خورشیدی و دیودهای نوری تحت ولتاژ بایاس مستقیم را داراست. این نرم افزار با مواد متشکل از تک بلور، پلی کریستالی، یا مواد آمورف، و یا هر ترکیبی از آن تعامل دارد.

پژوهشگران گرامی، جهت ثبت درخواست خود مبنی بر آموزش حضوری شبیه سازی فوتوولتائیک با نرم افزار AMPS-1D میبایست فرم زیر را تکمیل و ارسال نمایند. متخصصین ما جهت هماهنگی های لازم در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت؛ ما متعهد به برگزاری کلاس های آموزشی با بالاترین کیفیت هستیم.

 لطفا به نکات زیر توجه فرمایید:

  1. کلاس آموزشی آنلاین با استفاده از نرم‌افزارهای ریموت انجام می‌شود.
  2. فیلم و متریال آموزشی برای پژوهشگر تهیه و ارسال می‌شود.
  3. هر کلاس آموزشی معادل ۹۰ دقیقه آموزش تخصصی است.
  4. آموزش حضوری در شهر تهران و در محل دفتر گروه صورت می‌پذیرد.

 تسهیلات ویژه ParsOptics:

  1. پژوهشگران دانشگاهی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از استاد راهنمای خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ دانشگاه مربوطه تکمیل و ارسال گردد.
  2. پژوهشگران سازمانی جهت بهره‌مندی از تسهیلات ویژه خدمات مرجع تخصصی parsOptics نظیر تخفیف‌های آموزشی میبایست از سازمان / شرکت خود معرفی‌نامه تهیه نمایند. نمونه فرم از این پیوند قابل دریافت است و میبایست در سربرگ سازمان مربوطه تکمیل و ارسال گردد.

نام و نام خانوادگی *

دانشگاه محل تحصیل *

سطح تحصیلات *

رشته تحصیلی *

نوع درخواست *

پست الکترونیکی *

تلفن تماس *

بارگزاری معرفی‌نامه

تعداد بازدید: 154


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک کشور جمهوری اسلامی ایران، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با پژوهشکده فوتونیک و فناوری‌های کوانتومی سازمان انرژی اتمی ایران و دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر