برای مشاوره علمی با ما تماس بگیرید.

۰۲۱-۶۶۵۶۲۷۲۱

نرم افزار Silvaco TCAD ویرایش 2015 همراه با مشخصات لایسنس

parsopticsm

parsoptics.com

نرم افزار Silvaco TCAD ویرایش 2015 جدیدترین ویرایش این نرم‌افزار در سال جاری میباشد. لایسنس این نرم‌افزار توسط تیم ParsOptics تهیه و کاملا از هر جهت تست گردیده است. برخلاف ویرایش‌های قبلی، اکثر آپشن‌ها و شبیه‌سازهای این نرم‌افزار فعال و قابل استفاده گردیده است. امکان ارایه این نرم‌افزار همانند سنوات گذشته فقط برای دانش‌پژوهان و آزمایشگاه‌های دانشگا‌ه‌ها و مراکز علمی پژوهشی داخل مقدور میباشد.

parsoptics.com

شبیه ساز Silvaco TCAD از چند شبیه‌ساز عمده تشکیل شده است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به ATLAS و ATHENA اشاره کرد. شبیه‌ساز ATLAS برای شبیه سازی ادوات نیمه هادی و بدست آوردن مشخصه های این ابزارها بکار می‌رود و شبیه‌ساز ATHENA مشخصه‌های فیزیکی ابزارهارا در طول فرآیند ساخت پیش‌بینی می‌کند.

parsoptics.com

سیلواکو 2015 silvaco tcad

parsoptics.com

ماژول شبیه‌سازی در این نرم‌افزار، برنامه Deckbuild است که اطلاعات ورودی را در قالب یک فایل متنی یا کد با پسوند .in در اختیار شبیه ساز ATLAS قرار می‌دهد. خروجی‌های Runtime خروجی‌هایی هستند که در حین شبیه‌سازی نمایش داده می‌شوند. همچنین Log Files حاوی مشخصه‌های ابزارها می‌باشند. Solution files حاوی اطلاعاتی است که برای رسم نمودار در برنامه TonyPlot نیاز است.

parsoptics.com

نکته: لایسنس نرم افزار ارائه شده توسط مرجع ParsOptics کاملترین لایسنس موجود میباشد و با لایسنس سایر نرم افزارهای مشابه موجود در اینترنت متفاوت است؛ لذا اکثر ماژول های شبیه‌ساز در آن فعال و قابل استفاده است. لیست شبیه‌سازهای فعال در این نرم‌افزار در جدول زیر گردآوری شده است.

parsoptics.com

parsoptics.com

parsoptics

parsoptics

تعداد بازدید: 3062


logo-samandehi

گروه تخصصی ParsOptics با مدیریت آقای غلامرضا مصلی نژاد عضو رسمی IEEE Photonics Society به عنوان گروهی پیشرو در صنعت فوتونیک و اپتوالکترونیک، علاوه بر برگزاری دوره‌های آموزشی در دانشگاه‌ها، بسیاری از آزمایشگاه‌های معتبر دولتی، پژوهشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی داخل و خارج از کشور را تجهیز و تحت پوشش خود قرار داده است. این گروه دارای مجوز فعالیت قانونی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت و تفاهم‌نامه همکاری آموزشی با دانشگاه‌های صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران)، صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، تربیت دبیر شهید رجائی و تبریز است.

اطلاعات بیشتر